top of page
full stand.png

אם מצאתם את עצמכם שואלים שאלות מטרידות כמו:

איך בונים רשת ביטחון לפרנסת המשפחה, מבלי לוותר על עבודת היומיום?

או

איך מגדילים את ההכנסה השוטפת, מבלי להתחנן להעלאה במשכורת?

הגעתם למקום הנכון! שמח שבאתם.

יצרתי את התכנית אגנייטמנט כדי ללמד אתכם איך להקים פרויקט צדדי מוצלח, מבלי שיש לכם ידע או ניסיון יזמי כלשהם.

הדרך הטובה ביותר עבורכם לבנות רשת ביטחון, לייצר הכנסה נוספת, להיות הבוס של עצמכם ולהגדיל את ארגז הכישורים והיכולות שלכם היא באמצעות הקמה של פרויקטים צדדיים.

הדרך הטובה ביותר ללמוד איך להרים פרויקטים צדדיים מוצלחים היא באמצעות התכנית אגנייטמנט.

רק אומר ש...

בטח לרבים אין זה הקורס הראשון שנתקלתם בו. אני רוצה לציין שאם כבר יצא לכם בעבר לקחת קורס כזה או אחר והתאכזבתם, זו לא אשמתכם. יש הרבה מידע ברשת, הרבה קורסים, המון הצעות ליווי ותמיכה וזה עשוי להיות מבלבל. הרבה פעמים העומס במידע וההתלבטויות של "מה נכון עבורי?" יכול להיות מטעה ומכשיל. זה בסדר. 

אם בעבר השתעשתם במחשבה להרים פרויקט צדדי, ופסלתם אותה על הסף כי חשבתם שלא תצליחו, אני רוצה להרגיע אתכם. אתם יכולים לעשות את זה! אתם רק צריכים מישהו שיסביר לכם איך לעשות את זה נכון.

הסביבה לא מפרגנת ולא ממש תומכת, היא רוצה שתחשבו שזה ביג דיל. שתאמינו צריך כישורים "מיוחדים" והרבה כסף כדי לעשות את זה. אני פה להגיד לכם שזה לא נכון! יש לסביבה את הסיבות שלה שבגללן היא רוצה שתחשבו כך.  

בשביל זה אני כאן. אני בטוח שיש לכם איזשהו חלום כזה על רעיון או משהו אחר שהייתם רוצים להוציא לפועל, ואני רוצה להראות לכם איך עושים את זה, איך גורמים לזה לקרות בעזרת התכנית שלי.

למה יצרתי את התכנית?

בשוק העבודה המעורער של היום, החשש מפיטורים וחוסר ביטחון תעסוקתי, מעסיק אותי ועוד רבים אחרים. גם המחשבה להסתמך על מקור הכנסה אחד בלבד, הופכת להיות מציאותית ומטרידה. בנוסף, הרצון שלנו לצמיחה אישית ולשיפור מיומנויות אינו מתממש לרוב בסביבות העבודה המסורתיות שאנחנו מכירים. 

אני יודע. הייתי שם!

scream.png

וזה הסיפור שלי

השנה 2007 חודש מאי. המנכ"ל של החברה בה אני עובד קורא לי לשיחה אישית. בדיוק סיימנו פרויקט של הטמעת טכנולוגיה חדשה במוצר הדגל, מה שאמור להיות מנוע צמיחה עסקי ולהקפיץ את החברה קדימה מול המתחרים, ואני בטוח שמחכה לי בונוס שמן מעבר לפינה.

מהשיחה אני זוכר משפט אחד שישנה לי את החיים - "אנחנו צריכים עוד אנשים כמוך בארגון, אבל אני לא באמת יודע מה לעשות איתך." אני בשוק, הלם טוטאלי. אחרי 7 שנים בארגון, 3 תפקידי רוחב מעניינים ומאתגרים והרבה מאוד עשייה מחדשת וחדשנית, נחתם הפרק הזה בחיי. שבוע לאחר השיחה, קיבלתי זימון לשימוע והשאר הסטוריה. לא וודאות ולא נעליים.

אחרי זה הייתה תקופה לא פשוטה בלשון המעטה. לך לחפש עבודה חדשה בשנת 2008. לא הייתה לי רשת ביטחון, לא מקורות הכנסה נוספים ולא רשת קשרים מקצועית מבוססת שיכולים לסייע לי במצב.

הרבה אסימונים נפלו לי באותה התקופה. ובארבע שנים שאחרי ביססתי את עצמי כמי שנותן שירותי פיתוח, עיצוב והפקה של מוצרים דיגיטליים. פשוט הפכתי את הידע, הניסיון והכישורים שלי לשירות רווחי. אח"כ התחלתי לעשות גם וגם וגם. המשכתי לעבוד כעצמאי נותן שירותי ייעוץ והפקה, תוך כדי הקמתי פרויקטים צדדיים שעניינו אותי, וגם חזרתי לעבוד כשכיר שמוביל מוצרים ופרויקטים חדשניים. לא עוד וודאות ולא להסתמך על מקור הכנסה אחד.

מאז שמתי לעצמי מטרה לחבר בין כלים ושיטות של עשייה, לבין חברות, ארגונים ואנשים שרוצים להוציא את הרעיונות שלהם לאור, להקים פרויקטים צדדיים ולא יודעים איך. לקחתי את כל הניסיון שצברתי, ארזתי אותו בצורה ידידותית, נוחה להבנה וקלה ליישום, ומאז אני מלמד איך לעשות את זה ואם צריך, מלווה בעשייה עצמה. 

surprise_box.png

הזמנה פתוחה

אני מזמין אתכם להשתחרר מתפיסות עולם מיושנות של וודאות בעבודה ולגלות עולם של חוסר וודאות הטומן בחובו אינסוף אפשרויות!

התכנית שבניתי מציידת אתכם בידע, בשיטות ובכלים הדרושים כדי ליזום ולהשיק פרויקטים צדדיים רווחיים בביטחון. על ידי מיצוי הפוטנציאל הבלתי מנוצל ומינוף הכישורים הייחודיים שלכם, תפתחו עולם חדש של הזדמנויות וחופש כלכלי.

קצת עליי

למי שעדיין לא מכיר, נעים מאוד שמי גיא.

אבא לשלושה ילדים מקסימים ונשוי באושר לאשה שאיתי.

יזם, יוצר, מפיק ואיש קריאייטיב. בעל ניסיון מעשי וניהולי עשיר בהובלה ופיתוח של מוצרים דיגיטליים משלב הרעיון, דרך שלבי אפיון, עיצוב, פיתוח ועד ההשקה בחברות גלובליות בעולמות הלמידה, עסקים, שיווק, פיננסים ומשחקים. מומחה בהובלה של תהליכי יצירה ועשייה תוך פיצוח והנגשת תכנים.

 

ייסדתי והייתי מפיק שותף בחברת פנטמדיה, מחלוצות תחום המולטימדיה והאנימציה הדיגיטלית בארץ. 

זכיתי בפרס Smart Media מטעם ארגון Academics' Choice על חווית קריאה דיגיטלית שיזמתי והפקתי. כזו שמקדמת קריאה, יכולות קוגניטיביות וכישורי חיים אצל ילדים.

הקמתי כ-30 פרויקטים צדדים בתחומים שונים. והיד עוד נטויה.

  • linkedin
  • instagram
me3.png

הנה מספר דוגמאות:

קריאטיביטי.png

Creativity in Motion

בוטיק וירטואלי עצמאי המתמחה בתקשורת חזותית של פרויקטיי NFT גלובליים חדשים וקיימים. אמנים, מעצבים, אנימטורים ומספרי סיפורים משתפים פעולה כדי לייצר עיצובים רב-תחומיים המבדילים ומעצימים יצירות אמנות מודרניות ייחודיות.

קידוביישן.png

Kidovation

אוסף המצאות מצויירות של ילדים מכל העולם, המציג את הפתרונות שהם מציעים לצרכים ובעיות שונות. הילדים מגלים, שואלים, ממציאים, מציירים ואנחנו מציגים את עבודות האמנות שלהם כאן באתר. החזון, לעודד חשיבה, לפתח סקרנות ולקדם רעיונאות ויצירתיות בקרב הילדים.  

וואטשקידס.png

The Watch Kids

חווית קריאה דיגיטלית לילדים, שבוחרים כיצד להתקדם בסיפור תוך שהם נחשפים באופן שקוף לכישורי חיים ותרגול יכולות קוגניטיביות. הילדים לוקחים חלק פעיל בסיפור ומתנסים בפעילויות מעוררות מחשבה, יצירתיות וחשיבה באמצעות חוויות מהנות, מרתקות ומונעות ערכיות.

מה זה עשה בשבילי?

אני חווה ולומד דברים חדשים בכל פרויקט שאני מקים. צומח, משפר ומגדיל את הכישורים והמיומנויות שלי. משפר את היצירתיות ואת האופן שבו אני חושב על רעיונות חדשים. פיתחתי את הסקרנות שבי ולמדתי ללמוד לבד, להתמיד, להיות נחוש. העשייה המגוונת הזו והמכלול של הדברים מסייעים לי גם בפיתוח הקריירה כשכיר. 

tree2.jpg

למה זה כדאי?

גיוון ההכנסה ויצירת רשת ביטחון 
תגידו שלום לה
כנסה מעבודת יום בלבד. הקורס שלי ידריך אתכם איך לייצר הכנסה נוספת באמצעות פרויקטים צדדיים מוצלחים. תקבלו את הידע, הכלים והיכולות לחשוב ולהרים פרויקטים כאלה מתי שרק תרצו. 

צמיחה אישית ושיפור מיומנויות
תסגלו לעצמכם "רוח יזמית", תפיסת מסוגלות וגישה של "כן אני יכול". תפתחו כישורים חדשים, תרחיבו את האופקים שלכם ותגלו את מלוא הפוטנציאל שלכם. אתם תרכשו מיומנויות שיקפיצו את הקריירה והחיים האישיים שלכם קדימה.

להיות הבוס של עצמכם
תצרו לעצמכם את החופש להיות בשליטה. קבעו את לוח הזמנים שלכם, את המשימות שלכם ובקצב שמתאים לכם. עבדו על פרויקטים שאתם מתלהבים מהם וצרו איזון מספק בין עבודה לחיים.

 

השתייכו לקהילה אינטראקטיבית
תכירו אנשים כמוכם שרוצים לקדם ולהתקדם. ולא פחות חשוב, אולי תעזרו לאחרים אם זיהיתם צורך ונתתם לו פיתרון עם פרויקט הצד שלכם.

איך בנויה התכנית?

6 מפגשים אונליין בני כשעה וחצי כל אחד.


הדרכה מובנית שלב אחר שלב כדי להבטיח שאתם מקבלים את הידע, הכלים והכישורים הדרושים כדי להשיק בהצלחה את הפרויקטים הצדדיים שלכם.


בכל מפגש נעבור על נושאים שונים, דוגמאות, מקרי בוחן וגם נתנסה בזמן אמת.


תרגילים ושיעורי בית חובה! כאלה שיקרבו אתכם למטרת התכנית – השקת פרויקט הצד שלכם.


למידה אינטראקטיבית הכוללת תרגילים מעשיים מהחיים האמיתיים, כדי לחזק את הלמידה שלכם ולוודא שאתם באמת מיישמים את הידע ישירות בפרויקטים שלכם.

כל מפגש יפתח בסיכום המפגש הקודם ומענה על שאלות.

toolbox.png

פגישה 4:

החלטה, תכנון ויציאה לדרך
+ הערכה ואימות הרעיון לפרויקט צד.
+ הגדרת יעדים ומטרות - מטרות הפרויקט פירוק למשימות. 
+ יצירת תכנית עבודה - משימות אל מול לוחות זמנים.

מפגש 5:

השקה, התרחבות וצמיחה
+ השקת הפרויקט - מה צריך לדעת ואיך משיקים בהצלחה?
+ קבלת משוב, בדיקה, תיקון ושיפור תמידי.
+ שיתופי פעולה - זיהוי ויצירת הזדמנויות לקידום הפרויקט. 

 

מפגש 6:

שיקוף והצעדים הבאים 
+ סיפורי הצלחה והשראות - דוגמאות מהחיים האמיתיים. 
+ שיקוף והגדרת יעדים - התקדמות אישית ויעדים קדימה. 
+ משאבים ותמיכה - כלים וקהילות ללמידה ותמיכה מתמשכים.
+ דברי סיום ופרידה.

מה נלמד?

פגישה 1:

גילוי הפוטנציאל הטמון בפרויקט צדדי
+ מבוא וסקירה - מבנה, מטרות ויעדי התוכנית. 
+ מה זה פרויקט צד? הגדרה, מאפיינים ודוגמאות.
+ למה לי בכלל? יתרונות, סיבות ומוטיבציה להתחיל. 
+ איך חושבים על רעיון לפרויקט? טכניקות, תבניות ותיעוד.

פגישה 2:

פרויקט הצד שלי 
+ הרעיון - שירות או מוצר. אפיון מרכיבים, מבנה, זרימה.

+ מה קיים בשוק? מחקר שוק, מיפוי תחרות, ביקוש ומודלינג.

+ ניהול משאבים - מה נדרש? זמן, עלויות, כישורים ויכולות.  
+ מודלים עסקיים נפוצים או איך אפשר להרוויח מזה כסף?

מפגש 3:

מיתוג ושיווק
+ בניית המותג שלי
+ ערוצי שיווק - איך כדאי לשווק ואיפה?
+ נוכחות מקוונת - איך אנחנו נראים ברשת?    

האם אתם מוכנים לקחת שליטה על העתיד שלכם ולהשיק פרויקטים צדדיים מוצלחים?
אל תפספסו את ההזדמנות הזו, הצטרפו לתכנית שלי עוד היום וצאו למסע שישנה את חייכם לנצח! אני מזמין אתכם לעשות קפיצה של אמון, לא בי... בעצמכם! כי אני באמת מאמין שאתם יכולים.
כל אחד יכול!

מועדי תכנית

מחיר מוזל לחברי קהילת אחותי תנוחי: 950 ₪ 

המחיר המלא של הקורס 1350 ₪. ההנחה מוגבלת לשבועיים.

מהרו לשריין מקום!

אני פותח 2 מועדים בימים שונים בכדי שתוכלו למצוא את הזמן שמתאים עבורכם. בחרו את המועד: 

ערב

ימי חמישי 20:30

פתיחה: 31.08.23

ההרשמה נסגרה

ערב

ימי שני 20:30

פתיחה: 28.08.23

ההרשמה נסגרה

מחפשים הרצאה או סדנה מעניינת לארגון שלכם?

מעוניינים שניפגש באופן אישי ואעביר לכם את אחת מההרצאות או הסדנאות שלי בנושאי רעיונאות, יצירתיות ויזמות?

צרו קשר 054.340.0064 | guy@guysharon.com  או מלאו פרטים בטופס הבא:

ההודעה נשלחה בהצלחה, תודה!

גיא שרון - דיגיאטלי, כל הזכויות שמורות © 2023 

bottom of page