top of page

גיא שרון - יוצר, מפיק ומוביל מוצרים דיגיטליים חוויתיים

דיגיאטלי לוגו.png

העולם שלנו משתנה... אנו חיים במציאות דינמית, שבה שינויים מהירים בטכנולוגיה ובמידע משפיעים על החינוך, על עסקים ועל חיי היום-יום. עצמאיים, ארגונים קטנים וחברות שרוצים להישאר רלוונטיים בתחומם מאמצים שינוי תפיסתי, המאפשר הצגת יכולות דיגיטליות מגוונות, שעומדות בקצב.

כאן אני נכנס לתמונה ומעמיד לרשותכם את הידע והניסיון שצברתי.

מה אתם מחפשים?

34445271_s.jpg

ככל שעשיתי יותר, גיליתי שלעשות - זה פשוט לעשות! ככל שדיברתי עם יותר אנשים, גיליתי שיש להם רעיונות מדליקים אבל הם לא יודעים ממש מהיכן להתחיל ומה לעשות. אני מחבר בין כלים ושיטות של עשייה, לבין אנשים שרוצים להוציא את הרעיונות שלהם לאור ולא יודעים איך. ארזתי את הניסיון שלי בצורה ידידותית, נוחה להבנה וקלה ליישום, ומאז אני מלמד איך פשוט לעשות את זה.

מחפשים ליצור מצגת עסקית, עבור שיווק ומכירות, פיטצ' משקיעים, ארוע פנים חברתי או לצורכי הדרכה ולימוד - יחד נייצר את המצגת הנכונה והיעילה שתשיג את המטרות שהצבתם. יצירת מצגת יעילה דורשת עבודה רבה. יש להבין ולחדד את המסרים העיקריים, לתכנן מבנה מסכים וזרימה ברורים, להחליט על עיצוב אטרקטיבי ואינטראקטיבי שתומך במטרה ולבסוף לחשוב יחד איך להעביר את המצגת ככה שתשאיר את רושם הנכון.

בולפגיעה.JPG
website.JPG

נוכחות מקצועית באינטרנט מתחילה באתר שלכם. אני מפתח ומעצב אתרים באיכות גבוהה תוך שאני מתאים עבורכם אתר, המבטיח מענה לצרכים העסקיים ולמטרות שהצבתם. תהליך העיצוב והפיתוח שקוף בכדי לספק חוויית משתמש באיכות גבוהה ובמקביל להבטיח כי המותג שלכם מיוצג בדיוק כמו שאתם רוצים.

אני מלווה אנשים בתהליך הפקה חווייתי בו הם הופכים את הרעיון שלהם לדבר מוחשי. לכל אחד הכישורים שלו, המשאבים הזמינים לו ומה שהוא רוצה להשיג. בואו להפסיק לדבר ולהתחיל לעשות. יחד נבין מהו הצעד הראשון, איך מתמודדים עם פחדים מכישלון, ההחלטה האם להתקדם אם לאו, איך לתפור את הכול ביחד, איך מנהלים פרויקט ומתקדמים לפי תכנית עבודה, ואיך חושבים רעיונות?

41687595_s.jpg

אני עובד עם אנשים, ארגונים וחברות שמעוניינים לשדרג מוצרים ומערכות קיימות לעולם דיגיטלי מתקדם, בעלי רעיונות לפיתוח מוצרים דיגיטליים חדשים ואלו המחפשים לארוז תוכן כלשהו באופן יצירתי עבור פלטפורמות דיגיטליות. אני מציע הובלה ופיתוח מוצרים משלב הרעיון, דרך שלבי האפיון, עיצוב, פיתוח ועד שלב ההשקה. אני נעזר בתהליכים, שיטות וכלים מתקדמים להפקת מוצרים איכותיים תוך הקטנת עלויות וקיצור לוחות זמנים.

5 סיבות טובות לעבוד איתי

  1. אני מדבר דיגיטלית מעל 20 שנה בעולמות השיווק, עסקים, משחקים וחינוך

  2. אני רוצה להבין תחילה מה אתם רוצים ואז יחד לחשוב מה מתאים עבורכם

  3. זו הדרך הפשוטה והמקצועית לקבל מענה נכון לצורך שלכם

  4. תמיד תקבלו ערך מוסף מעשייה משותפת

  5. כיף לעבוד איתי

GuyPort2.jpg

אהלן, שמי גיא

אני בעל ניסיון מעשי וניהולי עשיר בהובלה ופיתוח של מוצרים דיגיטליים משלב הרעיון, דרך שלבי אפיון, עיצוב, פיתוח ועד להשקה. מומחה בהובלה של תהליכי יצירה ועשייה, פיצוח והנגשת תכנים. 

ייסדתי והיתי מפיק שותף בחברת פנטמדיה, מחלוצות תחום המולטימדיה והאנימציה הדיגיטלית בארץ. 

 

זכיתי בפרס Smart Media מטעם ארגון Academics' Choice על הפקת חווית קריאה דיגיטלית לילדים שמקדמת קריאה, יכולות קוגניטיביות וכישורי חיים.

email
bottom of page