top of page

קצת עלי

Me.jpg
myinvention.jpg

אחת מה"המצאות" הראשונות שלי,

סוס מכאני - גיל 7

firstproduct.jpg

הרעיון הראשון שהוצאתי לאור - 1997

אהלן, שמי גיא ואני יזם, יוצר, מפיק ואיש קריאטיב - נעים מאד!

כשהייתי קטן שאלו אותי - מה תרצה לעשות כשתגדל? התשובה שלי תמיד הייתה - ממציא! אתם יודעים, כזה אחד שמתכנן ובונה כל מיני דברים שעוזרים לאנשים לפתור בעיות שיש להם.

מצחיק, אבל חיידק החדשנות נשאר (ממציא כבר אמרנו?) ומצאתי את עצמי עוסק ביצירה, הפקה והובלה של מוצרים דיגיטליים בעולמות של למידה והדרכה, הייטק, טלוויזיה ומשחקים. משלב פיתוח הרעיון, דרך שלבי האפיון, עיצוב, פיתוח ועד שלב ההשקה התנסיתי בהכול. עבדתי כשכיר, כפרילאנסר וכיועץ עצמאי. עבדתי עם עצמאיים, חברות סטרטאפ וגם עם ארגונים מבוססים. ייסדתי שתי חברות והייתי שותף ביוזמות אחרות.

אני זוכר את הפעם הראשונה שהיה לי רעיון והחלטתי שאני הולך על זה. עיקר התחושה הייתה של פחד משולב עם התרגשות מדבקת, כזאת שמכווצת את הבטן מבפנים (אתם מכירים את ההרגשה!?) לא ידעתי מאיפה להתחיל ומה לעשות, אז עשיתי את מה שהיה נראה לי נכון באותו הזמן – ו... לא הצלחתי להוציא את הרעיון לפועל. איזו אכזבה!

אתם מבינים, זה לא משהו שמלמדים אותנו בבית הספר ולא ידעתי באמת איך לעשות את זה. אבל זאת הייתה ההתחלה שלי. הו אז הבנתי שבעצם יש לי עוד הרבה מה ללמוד כדי להצליח להוציא את הרעיונות שלי לאור. מאז הוצאתי הרבה רעיונות לפועל במסגרות שונות, חלקם שלי וחלקם של אחרים ואני בתהליך התפתחות מתמיד של למידה ושכלול מיומנויות.

 

אני אוהב לחשוב על רעיונות יצירתיים, לקדם פרויקטים מעניינים וליצור דברים חדשים (לאו דווקא דיגיטליים). זה מרגש, זה מביא ערך, זה מבחינתי מימוש עצמי וזה מביא הרבה סיפוק.

למה אני מלמד את זה, בעצם?

ככל שעשיתי יותר, גיליתי שכדי לעשות - צריך פשוט לעשות!

ככל שדיברתי עם יותר אנשים, גיליתי שיש להם רעיונות מדליקים אבל הם לא יודעים ממש מהיכן להתחיל ומה לעשות?

 

אז שמתי לעצמי מטרה לחבר בין כלים ושיטות של עשייה, לבין חברות, ארגונים ואנשים שרוצים להוציא את הרעיונות שלהם לאור ולא יודעים איך. לקחתי את כל הניסיון שצברתי, ארזתי אותו בצורה ידידותית, נוחה להבנה וקלה ליישום, ומאז אני מלמד איך לעשות את זה ואם צריך, מלווה בעשייה עצמה.

ההצלחה שלהם בלהוציא רעיונות לאור, להביא ערך או לעזור לאחרים - זו ההצלחה שלי!

דברים שעשיתי

מייסד Creativity in Motion

בוטיק וירטואלי עצמאי המתמחה בתקשורת חזותית של פרויקטיי NFT גלובליים חדשים וקיימים. אמנים, מעצבים, אנימטורים ומספרי סיפורים משתפים פעולה כדי לייצר עיצובים רב-תחומיים המבדילים ומעצימים יצירות אמנות מודרניות ייחודיות. Creativity in Motion

Logo copy_edited.png

מייסד שותף Kidovation

מיזם חברתי שבמסגרתו אנו אוספים רעיונות ופתרונות מצויירים של ילדים מכל מקום בעולם, זאת כדי לייצר הקשבה למידה והשראה לכולנו ולהפוך את העולם שלנו למקום שטוב יותר לחיות בו. החזון שלנו הוא לעודד חשיבה, לפתח את הסקרנות ולהרחיב את גבולות היצירתיות בקרב ילדים ברחבי העולם, בנושאים גלובליים שמעניינים אותם וגם בנושאים הקרובים לסביבתם היומיומית. Kidovation

Logo.png

מייסד שותף My Life Stones

לכל אחד סיפור חיים מיוחד, סיפור מרתק ויוצא דופן שראוי להישמר לדורות, ולהדהד בקרב המשפחה והחברים. אנו מזמינים אותך לתהליך שכולו אמנות ויצירה, תהליך שבסופו סיפור חייך יונצח בדרך מיוחדת ושונה, תהליך שבו נעבור ונכסה כל פינה. אנחנו מתמחים באריזת סיפורי חיים, קצת אחרת.

Group 26_edited.png

מפיק "מסדר פמינה"

יצירה והפקה של משחק בריחה מקופסאות עבור ילדים בגילאי 10-13. המשחק (שאינו דיגיטלי) בדגש על העצמה נשית, מבוסס על פתרון חידות מתקדם, מעורר לחשיבה יצירתית, עבודת צוות, גמישות מחשבתית וידע כללי.  משחק פמינה

femina.png

מייסד קמליון איבוקס 

יצירה והפקה של חוויות קריאה ומשחק דיגיטליות בדגש על כישורי חיים ויכולות קוגניטיביות. 
הקריאה והמשחק מעודדים את הילדים לחשיבה, מגרים ליצירתיות ומעוררים פעילות קוגניטיבית, באופן מהנה, מרתק ובעל ערך מוסף. 
The Watch Kids Adventures

LOGO.png

שותף בתמוז הפקות

פיתוח ואריזת תוכן מדיה דיגיטלית עבור מובייל, ווב וטלוויזיה חכמה. 

tamuz.png

שותף במיזם יומסרט

הצפייה בסרטים היא חוויה מהנה המעבירה את הצופה הצעיר לעולם של דמיון הרחק מהמציאות בה הוא חי. יומסרט הוא פרויקט מעורבות חברתית, אשר מטרתו להביא את עולם הקולנוע לחצר האחורית של משפחות קשות יום ולאפשר לילדים ליהנות מהחוויה.

yomseret.png

שותף במיזם טרק

מגזין מוסיקלי ייחודי שמשלב חוברת מידע ודיסק הכולל סינגלים של אמנים ויוצרים חדשים, באריזה מהודרת. המטרה הייתה, לאפשר לאמנים רבים להיחשף גם אם לא הוציאו אלבום מוקלט או שהיו חסרים את האמצעים להוציא סינגל לרדיו. המגזין יצא בתפוצה לכל גופי התקשורת, משרדי יח"צ וחברות תקליטים.

Track.jpg

שותף באקסיומה טיוי

שידור תכנים בלעדיים על תשתית רחבת פס, לקהל ישראלי ויהודי מעבר לים.

xioma.png

שותף באנטר דוט קום

פיתוח פלטפורמה, מוצרים ומשחקי קידום לעולם המסחר הדיגיטלי. 

nter.png

יועץ ומפיק תוכן למדיה דיגיטלית

יצירה, פיתוח, עיצוב והפקה של אתרי אינטרנט, מצגות, מאגרי מידע וכלי שיווק ומכירה. 

eparon.png

שותף מייסד בחברת פנטמדיה

בית הפקה לפיתוח, עיצוב ואריזת תכנים דיגיטליים עבור חברות, גופי שידור ומוסדות תרבות וחינוך. 

pentamedia.png
bottom of page